Aktualności

22 kolejka Wojewódzkiej Ligi Juniorów

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW

 Sparta 1951 Szepietowo – MOSiR Mońki 0-4

WYNIKI 22 KOLEJKI

Olimpia Zambrów – Pogoń Łapy 9-0

Krypnianka Krypno – MOSiR Grajewo 5-0

Sokół Sokółka – Sparta Augustów 3-0 (wo)

Włókniarz Białystok – MOSP II Białystok 3-0 (w0)

Dąb Dąbrowa Białostocka – Piast Białystok 3-0 (wo)

Hetman Białystok – MOSiR Michałowo 0-3 (wo)

TABELA LIGA JUNIORÓW

  1. Olimpia Zambrów 54 pkt.
  2. MOSiR Grajewo 50 pkt.
  3. Krypnianka Krypno 46 pkt.
  4. Włókniarz Białystok 41 pkt.
  5. Dąb Dąbrowa Białostocka 38 pkt.
  6. MOSIR Michałowo 36 pkt
  7. Ruch Wysokie Mazowieckie 33 pkt.
  8. MOSiR Mońki 30 pkt.
  9. Piast Białystok 27 pkt.
  10. Sokół Sokółka 27 pkt.
  11. Pogoń Łapy 23 pkt.
  12. Sparta Szepietowo 17 pkt.
  13. MOSP Białystok
  14. Sparta Augustów
  15. Hetman Białystok

dodano: 28 maja 2014

Porażka Sparty w Augustowie

 IV LIGA WOJ. PODLASKIEGO

 Sparta 1951 Szepietowo – Sparta Augustów 0-2 (0-0)

Bramki: Wilczewski (51), Czereszewski (80)

Żółte kartki: Wilczko, Skupiewski, Dłuski, Dąbrowski

Skład Sparta: Wojtkowski  – Skupiewski (Klimaszewski 85), Wilczko, Chmielewski, Sawicki – Wiśniewski (Dąbrowski 62), Dłuski (Mioduszewski 80), Rogowski, Jamiołkowski,– Kowalczyk,(Truszkowski 75), Ibrahim

 WYNIKI 26 KOLEJKI

KS Michałowo – KS Śniadowo 4:1 (2:0)

 KS Wasilków – Piast Białystok 3:0 (1:0)

 Hetman Tykocin – Gryf Gródek 0:3 (0:1)

Hetman Białystok – Cresovia Siemiatycze 1:5 (0:3)

 Orzeł Kolno – MKS Mielnik 1:0 (0:0)

 Magnat Juchnowiec Kościelny – Puszcza Hajnówka

 Sokół Sokółka – Pogoń Łapy 3:0 (2:0)

dodano: 28 maja 2014

Turniej Orlików w Szepietowo

TURNIEJ ORLIKÓW W SZEPIETOWIE – 25 MAJ 2014 GRUPA 2

Drużyny: Sparta Szepietowo, ŁKS Łomża, ŁKS II Łomża, Pogoń Łapy, Orzeł Kolno, Olimpia Zambrów, Ruch Wysokie Mazowieckie, Wissa Szczuczyn

  WYNIKI TURNIEJU

Orzeł Kolno – ŁKS Łomża 0-1

ŁKS Łomża – Pogoń Łapy 3-0

ŁKS II Łomża – Orzeł Kolno 1-2

Olimpia Zambrów – Wissa Szczuczyn 3-0 (wo)

Sparta Szepietowo – Ruch Wysokie Mazowieckie 3-2

Sparta Szepietowo – Pogoń Łapy 1-1

Wissa Szczuczyn – Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 (wo)

Orzeł Kolno – Olimpia Zambrów 3-0

ŁKS Łomża – ŁKS II Łomża 3-0

ŁKS II Łomża – Pogoń Łapy 2-0

Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 0-2

Ruch Wysokie Mazowieckie – Orzeł Kolno 3-0

Sparta Szepietowo – Wissa Szczuczyn 3-0 (wo)

TABELA TURNIEJU

1. ŁKS Łomża 9 pkt  Bramki 11-0

2. Sparta Szepietowo 7 pkt  Bramki 7-3

3. Ruch Wys-Maz 6 pkt  Bramki 8-3

4. Orzeł Kolno 6 pkt Bramki 5-5

5. ŁKS II Łomża 3 pkt  Bramki 3-5

6. Pogoń Łapy 1 pkt  Bramki 1-6

 7. Wissa Szczuczyn 0 pkt  Bramki 0-12

image img_20140525_102500-jpgimage img_20140525_105315-jpgimage img_20140525_105318-jpgimage img_20140525_105321-jpgimage img_20140525_105324-jpgimage img_20140525_105339-jpg

dodano: 26 maja 2014

wpisy 436-438 z 442

Tutaj gramy

Kliknij aby powiększyć

Kalendarz

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Portal utworzony w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Subregion Łomżyński" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego.