Aktualności

Plan przygotowań Sparty.

SPARINGI SPARTY PRZED RUNDĄ JESIENNĄ 2014/2015

20 Lipca – Sparta 1951 Szepietowo – Krypnianka Krypno

23 Lipca – Sparta 1951 Szepietowo – Orlęta Czyżew

26-27 Lipca - Sparta 1951 Szepietowo – Cresovia Siemiatycze

30 Lipca – Sparta 1951 Szepietowo – ŁKS Łomża j.st

2-3 Sierpnia – Sparta 1951 Szepietowo – Tur Bielsk Podlaski

dodano: 23 lipca 2014

Porażka Sparty w Tykocinie

IV LIGA WOJ. PODLASKIEGO

 Hetman Tykocin – Sparta 1951 Szepietowo 4-2 (2-0)

Bramki: 1:0 Zambrzycki 2, 2:0 P. Maliszewski 35, 2:1 Kowalczyk 51, 3:1 Piasecki 57, 3:2 Kowalczyk 64, 4:2 R. Maliszewski 79.

Skład Sparta: Sosnowski– Skupiewski, Wilczko, Chmielewski, Gudewicz –  Sawicki,(Truszkowski 68) Dłuski, Mioduszewski,(Dąbrowski 80) Jamiołkowski,– Wiśniewski, (Kowalczyk 46), Ibrahim, (Klimaszewski 83)

Skład Hetman: Szleszyński – Kwasiborski, P. Maliszewski, R. Zambrzycki, Koniczek, Piasecki, Budźko, Powichrowski, Huczko, A. Zambrzycki, R. Maliszewski

 WYNIKI 26 KOLEJKI

Gryf Gródek – Cresovia Siemiatycze 5-2

Hetman Białystok – KS Śniadowo 1-4

KS Michałowo – MKS Mielnik 3-1

Sparta Augustów – Puszcza Hajnówka 1-1

Orzeł Kolno – Pogoń Łapy 0-4

Magnat Juchnowiec – Piast Białystok 5-4

Sokół Sokółka – KS Wasilków 2-3

dodano: 10 czerwca 2014

28 kolejka IV Ligi. Sparta remisuje z KS Michałowo

IV LIGA WOJ. PODLASKIEGO

Sparta 1951 Szepietowo – KS Michałowo 0-0 (0-0)

 Żółte kartki: Skupiewski, Rogowski, Mioduszewski

Skład Sparta: Sosnowski – Skupiewski, Sawicki, Chmielewski, Gudewicz – Mioduszewski,(Truszkowski 66) Biały,(Wiśniewski 46) Ibrahim, Rogowski, Jamiołkowski – Kowalczyk,(Klimaszewski 88)

 WYNIKI 28 KOLEJKI

Cresovia Siemiatycze – KS Wasilków 2-3

 Pogoń Łapy – Magnat Juchnowiec 1-2

 Puszcza Hajnówka – Orzeł Kolno 2-0

 MKS Mielnik – Sparta Augustów 0-0

KS Śniadowo – Hetman Tykocin 1-0

 Gryf Gródek – Hetman Białystok 5-1

 Piast Białystok – Sokół Sokółka 0-5

TABELA

  1. KS Wasilków 62 pkt
  2. Sparta Szepietowo 51 pkt
  3. MKS Mielnik 51 pkt
  4. KS Michałowo 50 pkt
  5. Sparta Augustów 50 pkt
  6. Cresovia Siemiatycze 50 pkt
  7. Puszcza Hajnówka 50 pkt
  8. Gryf Gródek 47 pkt
  9. Pogoń Łapy 43 pkt
  10. Hetman Tykocin 32 pkt
  11. Magnat Juchnowiec 29 pkt
  12. Sokół Sokółka 29 pkt
  13. KS Śniadowo 25 pkt
  14. Hetman Białystok 19 pkt
  15. Piast Białystok 18 pkt
  16. Orzeł Kolno 17 pkt.

dodano: 03 czerwca 2014

wpisy 433-435 z 442

Tutaj gramy

Kliknij aby powiększyć

Kalendarz

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Portal utworzony w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Subregion Łomżyński" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego.