Aktualności

Porażka Sparty w Augustowie

 IV LIGA WOJ. PODLASKIEGO

 Sparta 1951 Szepietowo – Sparta Augustów 0-2 (0-0)

Bramki: Wilczewski (51), Czereszewski (80)

Żółte kartki: Wilczko, Skupiewski, Dłuski, Dąbrowski

Skład Sparta: Wojtkowski  – Skupiewski (Klimaszewski 85), Wilczko, Chmielewski, Sawicki – Wiśniewski (Dąbrowski 62), Dłuski (Mioduszewski 80), Rogowski, Jamiołkowski,– Kowalczyk,(Truszkowski 75), Ibrahim

 WYNIKI 26 KOLEJKI

KS Michałowo – KS Śniadowo 4:1 (2:0)

 KS Wasilków – Piast Białystok 3:0 (1:0)

 Hetman Tykocin – Gryf Gródek 0:3 (0:1)

Hetman Białystok – Cresovia Siemiatycze 1:5 (0:3)

 Orzeł Kolno – MKS Mielnik 1:0 (0:0)

 Magnat Juchnowiec Kościelny – Puszcza Hajnówka

 Sokół Sokółka – Pogoń Łapy 3:0 (2:0)

dodano: 28 maja 2014

Turniej Orlików w Szepietowo

TURNIEJ ORLIKÓW W SZEPIETOWIE – 25 MAJ 2014 GRUPA 2

Drużyny: Sparta Szepietowo, ŁKS Łomża, ŁKS II Łomża, Pogoń Łapy, Orzeł Kolno, Olimpia Zambrów, Ruch Wysokie Mazowieckie, Wissa Szczuczyn

  WYNIKI TURNIEJU

Orzeł Kolno – ŁKS Łomża 0-1

ŁKS Łomża – Pogoń Łapy 3-0

ŁKS II Łomża – Orzeł Kolno 1-2

Olimpia Zambrów – Wissa Szczuczyn 3-0 (wo)

Sparta Szepietowo – Ruch Wysokie Mazowieckie 3-2

Sparta Szepietowo – Pogoń Łapy 1-1

Wissa Szczuczyn – Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 (wo)

Orzeł Kolno – Olimpia Zambrów 3-0

ŁKS Łomża – ŁKS II Łomża 3-0

ŁKS II Łomża – Pogoń Łapy 2-0

Olimpia Zambrów – ŁKS Łomża 0-2

Ruch Wysokie Mazowieckie – Orzeł Kolno 3-0

Sparta Szepietowo – Wissa Szczuczyn 3-0 (wo)

TABELA TURNIEJU

1. ŁKS Łomża 9 pkt  Bramki 11-0

2. Sparta Szepietowo 7 pkt  Bramki 7-3

3. Ruch Wys-Maz 6 pkt  Bramki 8-3

4. Orzeł Kolno 6 pkt Bramki 5-5

5. ŁKS II Łomża 3 pkt  Bramki 3-5

6. Pogoń Łapy 1 pkt  Bramki 1-6

 7. Wissa Szczuczyn 0 pkt  Bramki 0-12

image img_20140525_102500-jpgimage img_20140525_105315-jpgimage img_20140525_105318-jpgimage img_20140525_105321-jpgimage img_20140525_105324-jpgimage img_20140525_105339-jpg

dodano: 26 maja 2014

Turniej młodzików w Białymstoku

                                                                                                                                                                                                                                          TURNIEJ MŁODZIKÓW W BIAŁYMSTOKU – GRUPA 7  (VI TURNIEJ)

Gospodarz Turnieju – BSP II Jagiellonia

Drużyny: Sparta Szepietowo, BSP Jagiellonia, BSP II Jagiellonia, MOSP II Białystok, Pionier Brańsk, Magnat Juchnowiec, MOSiR Bielsk Podlaski, UKS Kleosin

WYNIKI MECZÓW SPARTY

Sparta 1951 Szepietowo - BSP Jagiellonia Białystok 0-3

Sparta 1951 Szepietowo - BSP Jagiellonia II Białystok 1-1

Sparta 1951 Szepietowo – Pionier Brańsk 2-1

 

 

dodano: 24 maja 2014

wpisy 430-432 z 435

Tutaj gramy

Kliknij aby powiększyć

Kalendarz

Wrzesień 2017
P W Ś C P S N
« sie    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Portal utworzony w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Subregion Łomżyński" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego.