Aktualności

1 kolejka gr.2 Ligi Młodzików. Mecz Sparty przełożony.

1. KOLEJKA GR. 2 LIGI MŁODZIKÓW

SOBOTA 30.08.2014

Ruch Wysokie Mazowieckie – Forty Piątnica 5-0

NIEDZIELA 31.08.2014

Olimpia Zambrów – ŁKS II Łomża 4-1

PONIEDZIAŁEK 1.09.2014

ŁKS Łomża – ŁKS III Łomża 0-0

ŚRODA 3.09.2014

Orzeł Kolno – KS Śniadowo 6-0

Victoria Jedwabne – pauzuje

dodano: 30 sierpnia 2014

4 kolejka IV ligi. Sparta remisuje Sokołem Sokółka

Sokół Sokółka – Sparta 1951 Szepietowo 3-3 (2-1)

Bramki: Stelmaszek 35, 45-karny, Szoda 65 – Kowalczyk 35, Olszewski 60, Wilczko 90

Żółte kartki: Wilczko, Antoniak

Czerwone kartki: Krystosiak

Skład Sparta: Krystosiak – Makal, Wilczko, Antoniak, Dąbrowski – Jamiołkowski, Skupiewski (Ibrahim 45) Dłuski, Wiśniewski (Olszewski 45) Fiedorczuk (Rogowski 65) Kowalczyk (Wojtkowski 44)

Wyniki 4 KOLEJKA IV LIGI

SOBOTA 30.08.2014

KS Michałowo – Wissa Szczuczyn 1-5 (0-2)

Bramki: Bernatowicz 53 – Kiljańczyk 8, Koźlik 20-samobój, Wojtkielewicz 50, Zambrowski 56, Dąbrowski 73

Tur Bielsk Podlaski – Promień Mońki 0-0 (0-0)

NIEDZIELA  31.08.2014

Wigry II Suwałki – KS Śniadowo 5-1 (3-1)

Bramki: Widejko 10, Sawicki 17, 44, Wasilewski 49, Petelski 82 – Pardo 23.

Magnat Juchnowiec Kościelny – Gryf Gródek 0-1 (0-0)

Bramka: Szymaniuk 90+1.

Cresovia Siemiatycze – MKS Mielnik 2-0 (0-0)

Ruch Wysokie Mazowieckie – Pogoń Łapy 5-1 (1-0)

Bramki: Brodowski 43, Kułkiewicz 68, Porowski 80, 84, Piszczatowski 87 – Minow 49.

Hetman Tykocin – Sparta Augustów 4-1 (1-0)

Bramki: Huczko 28, R. Maliszewski 50, 61, 88- Kropiński 75.

dodano: 30 sierpnia 2014

Mecze I Rundy Podlaskiego Pucharu Polski

MECZE I RUNDY PODLASKIEGO PUCHARU POLSKI

SOBOTA 16.08.2014

Grajewscy Amatorzy – Wissa II Szczuczyn 3-0

NIEDZIELA 17.08.2014

AP Talent Białystok – Narew Choroszcz 1-1 k 4-1
APTEL Białystok – Orzeł Bobola Siemiatycze 1-4
Rospuda Filipów – Grab Janówka 8-3
Skra Wizna – BKS Jagiellonia Białystok 0-1
Sparta 1951 II Szepietowo – KS Sokoły 1-3
Znicz Suraż – Włókniarz Białystok 3-0 walkower
Żubr Drohiczyn – MKS II Mielnik 2-3
Błyskawica Dubicze Cerkiewne – Orzeł Kleszczele 3-2
Podlasiak Knyszyn – Orzeł Tykocin 4-1
Bocian Boćki – Iskra Wyszki 5-1
KP II Michałowo – Czarni Gródek 4-0

dodano: 16 sierpnia 2014

wpisy 421-423 z 442

Tutaj gramy

Kliknij aby powiększyć

Kalendarz

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Portal utworzony w ramach projektu "Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej - Subregion Łomżyński" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego.